Saszan prezentuje teledysk do “Remedium”

Świat fanów Saszan jest pełen niespodzianek! Na początku tygodnia dowiedzieliśmy się, że “Remedium” zostało najnowszym singlem artystki, a już dziś ma miejsce premiera teledysku!

Utwór pochodzi z albumu “Hologram” i jest kolejnym singlem promującym krążek obok “8 Miejsc”, “Do Mnie Mów”, “Nie Chcę Ciebie Mniej” i “Zabierz Mnie Stąd” w duecie z raperem Wac Toja. W międzyczasie ukazał się także akustyczny wykon piosenki “Wystarczy” z Michałem Szczygłem.

“To dla mnie najbardziej intymny utwór z całej płyty. Opowiada o wytchnieniu jakie odnalazłam w ramionach mojego chłopaka. Przez wiele lat borykałam się z problemami sercowymi, złymi wyborami, aż w końcu trafiłam na osobę, która daje mi ogromne szczęście, wspiera mnie w dobrych i złych chwilach. To dla niej i o niej jest ten utwór.” – tłumaczy Saszan.

Klip, do którego artystka samodzielnie napisała scenariusz, przedstawia relację dwojga ludzi, którzy obdarzyli się wzajemnie miłością, wsparciem i wspólnie zwalczają trudy życia codziennego. Na ekranie możemy zobaczyć ukochanego Saszan. Wokalistka niejednokrotnie wspominała, że to właśnie o nim jest “Remedium”.

Dziś wokalistka zaprezentuje singiel w wersji akustycznej w programie Pytanie Na Śniadanie. Zapraszamy przed telewizory, a w międzyczasie zachęcamy do obejrzenia teledysku. Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus