POP UP TOUR Dawida Kwiatkowskiego zawita do Gdyni!

Za nami już dwa wydarzenia w ramach POP UP TOUR Dawida Kwiatkowskiego. W Warszawie i Krakowie setki osób odwiedziły specjalnie przygotowane wnętrza zamienione w sklepy ze specjalnymi gadżetami związanymi z najnowszym albumem artysty „13 grzechów niczyich”. W najbliższy wtorek (23 lipca) Dawid zawita do Winylowni znajdującej się przy Gdyńskim Centrum Filmowym.

W asortymencie sklepu znaleźć można koszulki, tanktopy, bluzy, opaski i wiele innych ciekawych artykułów. Wszystkie wymienione wyżej rzeczy dostępne są tylko podczas POP UP STORE TOUR, w Gdyni zadebiutuje również zupełnie nowy, niedostępny w Krakowie i Warszawie produkt. Wydarzenie rozpocznie się o 13.13, a więcej o nim przeczytacie tutaj.

“13 grzechów niczyich”  to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być…

„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym krążku wypowiada się Dawid.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus