Pabllo Vittar i Charli XCX pokazują jak pozować we wspólnym teledysku do utworu “Flash Pose”

Pabllo Vittar, a właściwie Phabullo Rodrigues da Silva, to brazylijska drag queen, która ma na swoim koncie kolaboracje między innymi z takimi artystami jak trio Major Lazer, Anitta czy Charli XCX. Z tą ostatnią postanowiła właśnie zaprezentować światu ich wspólny utwór i teledysk do najnowszego singla!

Piosenka “Flash Pose” to najnowszy utwór autorstwa drag queen Pablo Vittar i angielskiej wokalistki Charli XCX. Piosenka trafiła do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 26 lipca, tego samego dnia miał również premierę teledysk. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy wspólny numer nagrany przez tych artystów i mają już na swoim koncie takie utwory jak “I Got It” z mixtape’u “Pop 2” autorstwa Charli XCX, czy z nadchodzącego albumu piosenkę “Shake It”.

Warto również wspomnieć, że Pabllo Vittar jest pierwszą drag queen na świecie, która została nominowana do latynoskich nagród Grammy za utwór “Sua Cara”, w którym wzięła swój udział. Pabllo ma na swoim koncie dwa studyjne albumy “Vai Passar Mal” z 2017 roku i “Não Para Não” z 2018 roku. Obecnie artystka planuje wydać w tym roku nowe wydawnictwo, którego wspomniany wcześniej utwór “Flash Pose” jest zapowiedzią. Teledysk do premierowej piosenki prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus