Olga Polikowska z nowym singlem “Szum”

„Szum” to najnowszy singiel Olgi Polikowskiej, który nieprzypadkowo został wydany dokładnie rok po premierze pierwszego singla artystki. Utwór pokazuje kierunek rozwoju artystycznego Olgi i to, jaką drogę pokonała przez te dwanaście miesięcy od swojego debiutu, stając się pewną siebie artystką.

Po zaprezentowaniu światu EP-ki „Blask” przyszedł czas na kolejny krok w karierze Olgi i ugruntowanie swojej pozycji na polskim rynku muzycznym. A przy okazji także na pierwszy wakacyjny przebój w dorobku.

“Szum” to utwór, który otwiera nowy rozdział w mojej twórczości, i uosabia brzmienie oraz vibe, do którego długo dążyłam. Najbardziej lubię w nim ten klubowy trans i hipnotyzującą trąbkę. Tekst powstał dosłownie w jeden wieczór i od razu pasował do muzyki. A w skrócie: “Szum” to letnia noc i dzień – mówi o swoim nowym singlu Olga Polikowska.

Jak myślicie – będzie to hit wakacji?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus