Nowi artyści dołączają do składu Kraków Live Festival 2019!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów! Poza zapowiedzianymi już artystami możemy się spodziewać jeszcze wielu innych gwiazd. Teraz poznaliśmy właśnie kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu!

W tym roku Kraków Live Festival 2019 odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Artystami, którzy w tym roku zaszczycą nas swoją obecnością będą Calvin HarrisPost MaloneMacklemoreDJ Snake oraz grupa Years & Years. Ostatnio zapowiedziany został udział również takich gwiazd jak MasegoSki Mask The Slump God, duet PRO8L3M i Krzysztof Zalewski. Tymczasem do tegorocznego lineupu dołączają nowi artyści. Jesteście ciekawi kogo jeszcze usłyszymy już niedługo w Krakowie?

Natalia Nykiel mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Debiutanckim albumem “Lupus Electro” zapełniła lukę na rodzimym rynku muzycznym – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Drugą płytą “Discordia” (2017) tylko podwyższyła poprzeczkę, a album otrzymał nominację do Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku Elektronika. Natomiast twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce RnB, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. Jej debiut “Flashback” to spójny, emocjonalny album, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem wśród słuchaczy i dziennikarzy. Efektem jest między innymi nominacja do nagrody Fryderyka w kategorii “Debiut Roku”.

Kolejnymi artystami jest duet TUZZA! Chociaż u podstaw ich twórczości jest rap, Benito i Ricci tworzą muzykę bezkompromisową, stale unikając wygodnego kategoryzowania. Na początku 2018 roku wydali świetnie przyjęty materiał “TOP ZZ EP”. Panowie nie osiedli na laurach i w grudniu zaatakowali swoim pierwszym długogrającym albumem “FINO ALLA FINE”. Materiał promowany był m.in. singlami “Globale”, “Dybala” i “Wenus”. Natomiast Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Już pierwszy album z projektem UL/KR zwróciły na niego uwagę polskiej publiczności i krytyków. Ostatni album Króla, “Przewijanie na podglądzie”, ukazał się w marcu 2018 i zyskał pozytywne recenzje, a także nominacje do wielu nagród – m.in. Fryderyka.

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2011 roku wydała imienny debiut, który przyniósł jej m.in. nominację do Fryderyków w kategorii Debiut roku.e. W ubiegłym roku wyszedł czwarty album Marceliny “Koniec wakacji”. Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings). Płytę promowały single “Tańcz” i “Dinozaury”. Ostatnimi artystami z dzisiejszego ogłoszenia jest duet Kacperczyk, stworzony przez braci – Maćka i Pawła, którzy z muzyką związani są od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Paweł jest perkusistą i odpowiada za produkcję muzyki. Mimo młodego wieku, mają na swoim koncie kilka zrealizowanych projektów muzycznych oraz występy na dużych krajowych festiwalach.

 

Bilety na KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2019 możecie kupować na stronach: ALTERSKLEP,  eBilet  oraz w punktach sprzedaży.
Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna i dostępności!

❤️

REGULAR TICKETS (od 15.03 do 6.08)

karnet 2 dni – 399 zł
karnet 2 dni + pole namiotowe – 459 zł
bilet jednodniowy – 249 zł

FINAL TICKETS (od 7.08)

karnet 2 dni – 419 zł
karnet 2 dni + pole namiotowe – 479 zł
bilet jednodniowy – 269 zł

Bilety dla dzieci od 3 do 10 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus