Maciej Smoliński w teledysku do singla “Na fali”

“Na fali” to nowy teledysk Maćka Smolińskiego – prezentera telewizyjnego, a od niedawna także wokalisty. Do tej pory artysta nagrywał swoje teledyski w Stanach Zjednoczonych. Tym razem postawił na Polskę i jej malownicze krajobrazy.

Od ponad 8 lat Maciej Smoliński prowadzi programy telewizyjne w najpopularniejsze stacji muzycznej Polo tv, a teraz sam został wokalistą i zaskakuje fanów muzyki tanecznej kolejnymi hitami. Właśnie wydał swój czwarty teledysk, tym razem do utworu “Na fali”. Scenerią klipu nie była jednak Ameryka, a polska sielankowa przestrzeń ukryta w Dworze Pentowo. Produkcja klipu zajął się Przemysław Niewęgłowski z firmy Pn Media, a za scenariusz odpowiada Dariusz Chmiel.

Oddaliśmy w ten projekt całe serce. Zaangażowana była nawet moja mama, która dzień przed planem zdjęciowym malowała farbami na mojej koszulce napis „Na fali”. Myślę, że zrealizowaliśmy swój plan w 100%, a piosenka i klip przypadnie do gustu – mówi Maciej.

Przypominamy, że poprzedni klip „Ile bym dał” nagrany był w Phonenix w Stanie Arizona i w Nevadzie, a zobaczyło go prawie 2 miliony osób. Piosenka kilkukrotnie trafiła na pierwsze miejsca listy przebojów Radia Wawa zostawiając za sobą piosenki Dawida Podsiadły i Pawła Domagały.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus