Iggy Azalea powraca z nowym albumem! Posłuchaj krążka “In My Defense”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea od dłuższego czasu nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. W ostatnich miesiącach raperka zaprezentowała EP-kę “Survive the Summer”, a w późniejszym czasie rozstała się ze swoją wytwórnią. Artystka postanowiła działać samodzielnie i w niedługim czasie wydała kilka singli, a dziś do sieci trafił właśnie najnowszy jej album!

Album “In My Defense” to drugi studyjny krążek australijskiej raperki Iggy Azalei, który trafił do serwisów streamingowych, sprzedaży cyfrowej i fizycznej 19 lipca tego roku. Krążek promowały wydane wcześniej utwory “Sally Walker”, “Started” i “Fuck It Up”. Samo wydawnictwo składa się z dwunastu utworów, w których poza raperką usłyszymy takich artystów jak Lil Yachty, Kash Doll, Stini czy Juicy J.

Iggy Azalea / Bad Dreams Records / EMPIRE

Tracklista:

 1. Thanks I Get
 2. Clap Back
 3. Sally Walker
 4. Hoemita (feat. Lil Yachty)
 5. Started
 6. Spend It
 7. Fuck It Up (feat. Kash Doll)
 8. Big Bag (feat. Stini)
 9. Comme des Garçons
 10. Freak of the Week (feat. Juicy J)
 11. Just Wanna
 12. Pussy Pop

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem długogrającym w karierze Iggy Azalei była reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified” z 2014 roku, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. W późniejszym czasie raperka zaprezentowała kilka nowych utworów oraz EP-kę “Survive the Summer”, lecz z powodu konfliktu z wytwórnią postanowiła działać samodzielnie. Premierową płytę “In My Defense” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowy krążek Iggy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus