Daria Zawiałow kontynuuje trasę „Helsinki Tour”. Wystąpi m.in. w Stodole

Po sukcesie w pełni wyprzedanego kwietniowego koncertu w Warszawie oraz doskonale przyjętym występie na scenie głównej tegorocznej edycji Open’er Festival, Daria Zawiałow wraca do Stodoły! Artystka wystąpi w warszawskim Klubie 5 grudnia, w ramach trasy „Helsinki Tour Vol. 2”. 

8 marca 2019, nakładem Sony Music, ukazał się drugi studyjny album Darii Zawiałow, “Helsinki”. Jak przyznała wokalsitka, płytę stworzyła wraz ze swoim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. “Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas do miejsca, w którym jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu!” – tymi słowami artystka zapowiadała premierę krążka.

W ramach trasy Daria wystąpi:

29 listopada w Krakowie, klub Studio
30 listopada w Opolu, NCPP
1 grudnia w Katowicach, MCK
5 grudnia w Warszawie, Stodoła
6 grudnia w Łodzi, Wytwórnia
7 grudnia w Poznaniu, Tama
12 grudnia w Gdańsku, Teatr Szekspirowski
12 grudnia we Wroclawiu, A2

Cykl koncertów w ramach “Helsinki Tour” spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów oraz branży muzycznej. Najlepszym tego dowodem jest kwietniowy koncert w Stodole, który został w pełni wyprzedany na wiele tygodni przed datą wydarzenia. Dopełnieniem tego sukcesu był doskonale przyjęty występ Artystki na scenie głównej tegorocznej edycji Open’er Festival. Już 5 grudnia Daria Zawiałow ponownie powróci na deski Klubu Stodoła, w ramach drugiej odsłony trasy „Helsinki Tour”. Warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe utwory artystki, przygotowane specjalnie z myślą o nadchodzącej trasie.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus