Charli XCX prezentuje teledysk do utworu “Gone”!

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracowała i nagrywała materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Wydawnictwo będzie miało swoją premierę już wkrótce, a do tej pory promowały je dwa utwory “1999” oraz “Blame It on Your Love”. Przedpremierowo wokalistka zaprezentowała dziś nowy utwór zapowiadający album!

Piosenka “Gone” to już trzecia zapowiedź z nadchodzącego albumu Charli XCX zatytułowanego “Charli”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 13 września tego roku, a do tej pory fani wokalistki mogli usłyszeć z krążka takie utwory jak “1999” nagrane z Troyem Sivanem i “Blame It on Your Love” z Lizzo. Premierowa piosenka “Gone” została nagrana we współpracy z francuską artystką znaną jako Christine and the Queens.

Charli XCX / Atlantic Records

Przypomnijmy, że Charli XCX ma na swoim koncie dwa albumy studyjne oraz kilka innych wydawnictw. W ostatnich miesiącach wokalistka nagrała również kilka kolaboracji z innymi artystami, m.in. Troyem Sivanem (“1999”) czy Clean Bandit (“Playboy Style”). Obecnie artystka zapowiedziała swój trzeci krążek “Charli”.

Charli XCX zapowiedziała również trasę koncertową promującą nadchodzący album i już dziś możemy przekazać informację, że artystka wystąpi również w Polsce! Koncert odbędzie się 12 listopada tego roku w Warszawskiej Stodole! Szczegóły albumu oraz nadchodzącego koncertu znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij na Google Plus