Alec Benjamin prezentuje nowy utwór! Zobacz teledysk do piosenki “Jesus in LA”

Amerykański młody artysta ma na swoim koncie studyjny krążek i szereg utworów nagranych oraz wydanych własnym sumptem. Autor takich piosenek jak “Let Me Down Slowly” czy “I Built a Friend” powraca z nowym singlem!

Piosenka “Jesus in LA” to najnowszy singiel amerykańskiego wokalisty Aleca Benjamina. Jest to już druga zapowiedź nadchodzącego studyjnego albumu. Utwór miał swoją premierę 16 lipca tego roku w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej, a teledysk tego samego dnia w serwisie YouTube.

Warto również wspomnieć, że Alec Benjamin już niedługo wystąpi w Polsce. Po wyprzedanym koncercie w lutym tego roku, muzyk ponownie zagra koncert dla polskiej publiczności promując m.in utwory z ostatniego albumu “Narrated for You”.

Dzięki uprzejmości agencji Live Nation, Alec Benjamin już wkrótce wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej “Caught in the Middle World Tour”! Koncert będzie mieć miejsce 23 listopada w warszawskiej Drukarni. Wejściówki na koncert nabędziecie na stronach: eBilet.plTicketmaster.plBiletomat.pl i w sklepach sieci Empik oraz Media Markt. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia:
Alec Benjamin: 23.11.2019 Waraszawa, Drukarnia

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus