Taylor Swift prezentuje teledysk do utworu “You Need To Calm Down”

W świecie fanów artystki wiele się dzieje! Taylor Swift w ostatnim czasie wyjawiła datę wydania swojego nadchodzącego albumu “Lover” i przedstawiła jego okładkę, a ponadto do sieci trafił nowy utwór “You Need To Calm Down”. Dzisiaj natomiast, tak jak artystka zapowiadała, premierę miał również teledysk!

Piosenka “You Need To Calm Down” to drugi singiel amerykańskiej wokalistki Taylor Swift z jej nadchodzącego albumu “Lover“, którego premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia. Po “ME!” – duecie z Brendonem Urie z Panic! At The Disco, era “Reputation” została definitywnie zakończona.  Teledysk do utworu “You Need To Calm Down” został wyreżyserowany przez samą artystkę z pomocą Drew Kirscha. W klipie zobaczymy plejadę gwiazd, takich jak choćby Adam Lambert, Ellen Degeneres, Hayley Kiyoko, RuPaul oraz gwiazdy jego show czy… Katy Perry!

Przypomnijmy, że album “Lover” trafi na półki sklepowe 23 sierpnia, a już teraz możecie zamówić go przedpremierowo. Tymczasem prezentujemy Wam poniżej teledysk do utworu “You Need To Calm Down”.

Jak Wam się podoba ta produkcja?

Udostępnij na Google Plus