Szczegóły płyty oraz nowy teledysk Roksany Węgiel

Na chwilę przed premierą debiutanckiego krążka, Roksana Węgiel zaprezentowała nowy singiel “Dobrze jest, jak jest”. Za produkcję utworu odpowiada Cutfather, który wyprodukował hity m.in. dla takich gwiazd jak Katy Perry, Liam Payne, Sigala, Olly Murs, Kylie Minogue. Premiera albumu 7 czerwca!

Na płycie znajdzie się 13 utworów, a wśród nich takie hity jak “Anyone I Want To Be”, “Lay Low”, “Żyj”, czy “Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń.

Każdy ma w swoim życiu taką osobę, od której chce się odciąć i są to toksyczne relacje. Nie warto po prostu w takie coś się angażować. Trzeba w pewnym momencie powiedzieć “stop” – opowiadała Roksana o swoim najnowszym singlu na antenie “Dzień Dobry TVN”.

Młoda wokalistka podkreśliła, że “Dobrze jest, jak jest” wcale nie musi odnosić się do relacji damsko-męskich – każdy może odnaleźć w niej swoje znaczenie, na przykład komentarz do toksycznej relacji przyjacielskiej.

Tracklista:
Anyone I Want To Be
Żyj
Bunt
Gra
Nie zmienisz mnie
Obiecuję
Lay Low
Potrafisz
Dobrze jest, jak jest
Że to nie to
Nie zmienisz mnie ft. Daniel Yastremski
Żyj (Akustycznie)
Demony / Nowy dzień

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus