Selena Gomez skończyła pracę nad albumem!

Podczas premiery filmu “The Dead Don’t Die” Jima Jarmuscha, która odbyła się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, Selena została zapytana o nową płytę. Przyznała, że w końcu udało jej się ją nagrać!

Nieco więcej informacji artystka udzieliła będąc gościem w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Gwiazda opowiedziała o tym, jaki wpływ na projekt miało jej życie prywatne oraz o klimacie, w jakim będą utrzymane utwory.

“Skończyłam pracę nad nowym albumem. Muszę wprowadzić tam drobne zmiany, ale ulżyło mi. Zajęło mi to cztery lata, żeby znaleźć się w dobrym miejscu z tym krążkiem. Miałam ciężkie momenty, które zdarzyły się w moim życiu prywatnym i musiałam się upewnić, że będę czuć się dobrze mówiąc o tym. Jednak mimo wszystko szłam dalej i teraz czuję się wyzwolona”.

“Myślę, że moim gatunkiem muzycznym zawsze będzie silny pop, ale eksperymentowałam też dużo z gitarą elektryczną. Będzie także wiele pełnych uczuć utworów z gitarą akustyczną i inne rodzaje muzyki, które sprawiły że czułam, że to mój kierunek. Żyję w tym świecie”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus