Poppy straszy w teledysku do nowego utworu “Scary Mask”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i po krótkiej przerwie powraca z nowym materiałem muzycznym. Od premiery ostatniego krążka minął prawie rok, a tymczasem do sieci trafił nowy utwór muzyczny wraz z teledyskiem!

Piosenka “Scary Mask” to najnowszy singiel wokalistki i gwiazdy internetu skrywającej się pod pseudonimem Poppy, który został nagrany we współpracy z amerykańską grupą rockową FEVER 333. Nowy utwór miał swoją premierę 29 maja wraz z teledyskiem, który został wyreżyserowany przez opiekuna i prawą rękę Poppy, Titanica Sinclaira. Warto wspomnieć, że nowy utwór nawiązuje do stylistyki z utworów z ostatniego albumu “Am I A Girl?”, takich jak “X” czy “Play Destroy”.

Przypomnijmy, że Poppy w ostatnich latach zaprezentowała światu dwa studyjny krążki “Poppy.Computer” i “Am I A Girl?”, a rok temu gwiazda pojawiła się również w Polsce i zagrała koncert. Jeżeli nie znacie Poppy lub chcielibyście ją lepiej poznać, to zapraszamy do naszego wywiadu z nią! Teledysk do premierowego utworu “Scary Mask” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowa muzyka od Poppy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus