P!nk w animowanym teledysku do utworu “Can We Pretend”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, w ostatnim czasie zaprezentowała swój nowy album “Hurts 2B Human”. Poza głównym singlem “Walk Me Home”, wydawnictwo promują jeszcze inne utwory. Wczoraj do sieci trafił specjalny animowany teledysk do jednego z nich!

Piosenka “Can We Pretend” to utwór z niedawno wydanego albumu P!nk zatytułowanego “Hurts 2B Human”. Album promował singiel “Walk Me Home”, a w ostatnim czasie artystka zaprezentowała klip do piosenki “90 Days”. Kompozycja “Can We Pretend” doczekała się jak na razie animowanego klipu stworzonego przez Jon Jon Animations.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “Beautiful Trauma”, trafił do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Obecnie artystka promuje swój krążek “Hurts 2B Human”, a 1 marca rozpoczęła drugą część swojej trasy koncertowej. Na mapie koncertowej znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie. Animowany teledysk do utworu “Can We Pretend” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus