Niall Horan potwierdził, że jego album jest już w drodze!

Członek zespołu One Direction ujawnił, że jego drugi album jest już w drodze. Będzie to jego drugi solowy krążek po debiucie “Flicker” z 2017 roku.

Zatrzymany prze ODEntertainment na charytatywnym wydarzeniu Soccer Aid, które miało miejsce 13 czerwca, Niall Horan potwierdził, że jego nowy projekt nadchodzi i pojawi się na półkach sklepowych na koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Mimo, że “Flicker” był wielkim hitem i Rolling Stone okrzyknęło go jednym z 20 najlepszych popowych albumów wydanych w 2017 roku, artysta zapowiedział, że tym razem przygotował nieco inne brzmienie – “To nie będzie ‘Flicker’, jest troszeczkę inny. Zawsze będę się trzymał moich ballad, ale tym razem chciałbym dodać odrobinę rocka do moich utworów”.

Choć gwiazdor nie zdradził zbyt wiele na temat tego, z kim podjął współpracę w trakcie tworzenia albumu, to wspomniał o swoich spotkaniach z Khalidem“Ja i Khalid pracowaliśmy nad czymś. Jeszcze nie skończyliśmy, zobaczymy co się z tym stanie, nie jestem do końca pewny co się dzieje, nie porozmawialiśmy o tym odpowiednio”.

Wcześniej, podczas Q&A na Instagramie, Niall Horan przyznał, że chciałby także nagrać duet z Arianą Grande i Taylor Swift. Trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać nowości od wokalisty!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus