Madonna prezentuje nowy utwór z albumu! Zobacz teledysk do piosenki “Dark Ballet”

W ostatnim czasie Madonna przygotowuje się do premiery swojego nadchodzącego czternastego albumu studyjnego “Madame X”. Do tej pory artystka zaprezentowała takie utwory jak “Medellín”, “Crave”, “I Rise” czy “Future”. Natomiast dzisiaj do sieci trafiła kolejna zapowiedź wraz z teledyskiem!

Utwór “Dark Ballet” to kolejny singiel autorstwa Madonny z jej nadchodzącego albumu “Madame X”, którego premiera zaplanowana jest na 14 czerwca. Premierowa piosenka trafiła do sieci wraz z teledyskiem 7 czerwca. Kompozycja została napisana i wyprodukowana przez artystkę wraz z pomocą francuskiego producenta Mirwaisa Ahmadzaïego.

Przypomnijmy, że Madonna ma na swoim koncie już kilkanaście albumów studyjnych, w tym ostatni “Rebel Heart” wydany w 2015 roku, z którego usłyszeć mogliśmy takie single jak choćby “Living For Love”“Ghosttown” czy “Bitch I’m Madonna”. Obecnie artystka przygotowuje się do premiery nowego krążka “Madame X”, który już przed premierą zbiera pozytywne recenzje. Teledysk do utworu “Dark Ballet” prezentujemy Wam poniżej.

Czekacie na premierę albumu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus