“Księżyc nad Juratą” niespodzianką od Ani Wyszkoni

Ania Wyszkoni przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Dziś swoją premierę ma nowy utwór wokalistki – “Księżyc nad Juratą”. Nie jest to jednak zapowiedź nowego wydawnictwa artystki.

“Księżyc nad Juratą” jest prezentem na nadchodzące wakacje dla wszystkich, którzy kochają lato i dobrą zabawę. – Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam „Księżyc nad Juratą”. Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość… – mówi Anna Wyszkoni. Utwór utrzymany jest w latynoskim klimacie pełnym wakacyjnej beztroski. Jego kompozytorem jest Jan Borysewicz, z którym artystka już kilkakrotnie współpracowała. Tekst po raz pierwszy dla Anny napisał Andrzej Mogielnicki – twórca m.in. największych hitów Lady Pank, Budki Suflera czy Anny Jantar.

Piosenkę promuje teledysk w którym wokalistce towarzyszy m.in. Tomasz Barański – tancerz i choreograf, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z programu „Taniec z gwiazdami”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus