Kolejni artyści dołączają do składu Kraków Live Festival 2019!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów! Poza zapowiedzianymi już artystami możemy się spodziewać jeszcze wielu innych gwiazd. Teraz poznaliśmy właśnie kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu!

W tym roku Kraków Live Festival 2019 odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Artystami, którzy w tym roku zaszczycą nas swoją obecnością będą Calvin Harris, Post Malone, Macklemore, DJ Snake oraz grupa Years & Years. Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami na tym wyjątkowym wydarzeniu spodziewać się możemy również obecności takich gwiazd jak Masego, Ski Mask The Slump God, duet PRO8L3M i Krzysztof Zalewski. Nie jest jeszcze znana rozpiska godzinowa festiwalu, jednak o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco!

Masego to amerykański raper jamajskiego pochodzenia, który ma na swoim koncie debiutancki album “Lady Lady” wydany w 2018 roku promowany przez uprzednio wydany singiel “Tadow”. Swoją muzykę określa jako TrapHouseJazz. Rzeczywiście, kompozycje i aranżacje tego wykształconego muzyka spajają w sobie między innymi soul i jazz, jednocześnie często utrzymując trapowy klimat. Ski Mask The Slump God to kolejny raper amerykańskiego pochodzenia, o którym w 2017 roku zrobiło się głośno po wydaniu mixtape’u “YouWillRegret”. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się jego debiutancki album “Stokeley”, na którym gościnnie pojawili się między innymi Juice WRLD i Lil Yachty.

Jeżeli chodzi o zapowiedzi polskich artystów to na tegorocznym Kraków Live Festival zobaczymy duet PRO8L3M, który jest zjawiskiem muzycznym. Formacja założona przez Oskara i Steeza porusza i łączy odbiorców różnorodnych gatunków – od hip-hopu, po alternatywę. Najnowsze wydawnictwo “Widmo”, które miało premierę 1 marca, nie tylko krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji i pułapek jej rozwoju, ale także nadaje kontekst całej dotychczasowej twórczości zespołu. Drugim polskim artystą z tego ogłoszenia jest Krzysztof Zalewski, którego możecie znać np. za sprawą jego wspaniałego teledysku do utworu “Miłość Miłość”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta “Złoto”, a kolejnym sukcesem było wydawnictwo “Zalewski śpiewa Niemena”.

Bilety na KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2019 możecie kupować na stronach: ALTERSKLEP,  eBilet  oraz w punktach sprzedaży.
Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna i dostępności!

❤️

REGULAR TICKETS (od 15.03 do 6.08)

karnet 2 dni – 399 zł
karnet 2 dni + pole namiotowe – 459 zł
bilet jednodniowy – 249 zł

FINAL TICKETS (od 7.08)

karnet 2 dni – 419 zł
karnet 2 dni + pole namiotowe – 479 zł
bilet jednodniowy – 269 zł

Bilety dla dzieci od 3 do 10 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus