Kim Petras prezentuje swój debiutancki album! Posłuchaj wydawnictwa “Clarity”

Niemiecka wokalistka i autorka tekstów Kim Petras swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez szerszą publikę za sprawą swojego utworu “I Don’t Want It At All”, który zdobył spory rozgłos w sieci, artystka kuje żelazo póki gorące. W ostatnich kilku tygodniach Kim zaprezentowała szereg nowych piosenek, a wczoraj do sprzedaży trafił długo wyczekiwany album!

Wydawnictwo “Clarity” to debiutancki album niemieckiej wokalistki Kim Petras, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 28 czerwca tego roku. Na albumie znajdziemy cztery nowe utworu oraz wcześniej poznane kompozycje takie jak choćby “Broken”, “All I Do is Cry”, “Sweet Spot” czy “Personal Hell”. Łącznie na wydawnictwie “Clarity” wokalistka zebrała dwanaście kompozycji, a singlem promującym została piosenka “Icy”.

Kim Petras / BunHead

Tracklista:

 1. Clarity
 2. Icy
 3. Got My Number
 4. Sweet Spot
 5. Personal Hell
 6. Broken
 7. All I Do Is Cry
 8. Do Me
 9. Meet the Parents
 10. Another One
 11. Blow It All
 12. Shinin’

Przypomnijmy, że Kim Petras ma na swoim koncie już szereg piosenek wydanych w ciągu ostatnich kilku lat oraz m.in. specjalną EP-kę z okazji Halloween. W tym tygodniu do sieci trafił jej debiutancki album, a już w październiku wokalistka zaprezentuje również drugą EP-kę Halloweenową. Krążka “Clarity” możecie posłuchać poniżej.

Jak Wam się podoba debiutancki album Kim?

Udostępnij na Google Plus