Julia Michaels prezentuje Inner Monologue Part 2

Dziś o północy swoją premierę miała druga część muzycznego projektu Julii Michaels, który postanowiła nazwać swoim wewnętrznym monologiem.

Mini album “Inner Monologue Part 2” zawiera 8 premierowych kawałków. Artystka postawiła wyłącznie na swoją siłę – na albumie znajduje się tylko jeden duet “Fucked Up, Kinda” z wokalistą ROLE MODEL.

Julia Michaels zadebiutowała dwa lata temu z EP-ką “Nervous System” pod szyldem swojej obecnej wytwórni, która została doskonale przyjęta przez krytyków. Możemy na niej znaleźć między innymi “Issues” oraz “Uh Huh”. W zeszłym roku spod jej skrzydeł, poza EP-ką “Inner Monologue Part 1” wyszły też “Jump” z Trippie Redd, “There’s No Way” z Lauv,  “In This Place” na potrzeby filmu “Ralph Demolka w Internecie”, “Okay” z LANYm oraz “Peer Preassure” we współpracy Jamesem Bay’em.

“Dziękuję wszystkim za tyle ciepłych i wspaniałych słów na temat IMPT2! Włożyłam w to całe swoje serce i duszę, dziękuję za przyjęcie go i za przyjęcie mnie! Kocham was ❤️” – napisała Julia na Twitterze, tuż po premierze.

Tego samego wieczoru, artystka wystąpiła w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, wykonując po raz pierwszy na żywo utwór “Hurt Again”.

Zachęcamy do posłuchania nowości od artystki i podzielenia się swoją opinią!

Udostępnij na Google Plus