Charli XCX zapowiada swój nowy album! Zobacz wszystkie szczegóły wydawnictwa “Charli”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracowała i nagrywała materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 fani z niecierpliwością czekali na nowy krążek. Artystka na szczęście, po długim oczekiwaniu, prezentuje szczegóły nadchodzącego albumu!

Album “Charli” to nadchodzące wydawnictwo angielskiej wokalistki Charli XCX, którego premiera zaplanowana jest na 13 września 2019 roku. Według wcześniejszych zapowiedzi na krążku znajdziemy piętnaście utworów, w tym aż czternaście kolaboracji z innymi artystami, takimi jak choćby Kim Petras, Troyem Sivanem, CupcakKe, HAIM czy Sky Ferreirą. Na wydawnictwie znajdziemy również wcześniej wydane utwory “Blame It On Your Love” oraz “1999”.

Charli XCX / Atlantic Records

Tracklista:

 1. Next Level Charli
 2. Gone (feat. Christine and the Queens)
 3. Cross You Out (feat. Sky Ferreira)
 4. 1999 (Charli XCX & Troye Sivan)
 5. Click (feat. Kim Petras and Tommy Cash)
 6. Warm (feat. HAIM)
 7. Thoughts
 8. Blame It On Your Love (feat. Lizzo)
 9. White Mercedes
 10. Silver Cross
 11. I Don’t Wanna Know
 12. Official
 13. Shake It (feat. Big Freedia, CupcakKe, Brooke Candy and Pabllo Vittar)
 14. February 2017 (feat. Clairo and Yaeji)
 15. 2099 (feat. Troye Sivan)

Przypomnijmy, że Charli XCX ma na swoim koncie dwa albumy studyjne oraz kilka innych wydawnictw. W ostatnich miesiącach wokalistka nagrała również kilka kolaboracji z innymi artystami, m.in. Troyem Sivanem (“1999”) czy Clean Bandit (“Playboy Style”). Obecnie artystka zapowiedziała swój trzeci krążek “Charli”.

Charli XCX zapowiedziała również trasę koncertową promującą nadchodzący album i już dziś możemy przekazać informację, że artystka wystąpi również w Polsce! Koncert odbędzie się 12 listopada tego roku w Warszawskiej Stodole! Szczegóły albumu oraz nadchodzącego koncertu znajdziecie TUTAJ.

Czekacie na album Charli XCX?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus