Austin Mahone prezentuje nowy utwór i teledysk! Zobacz klip do piosenki “Dancing With Nobody”

Amerykański wokalistka Austin Mahone, który zadebiutował jeszcze w 2012 roku z utworem “Say Somethin'” i zyskał w krótkim czasie popularność. Wokalista idąc za ciosem zaprezentował szereg piosenek, w tym jedna z najbardziej znanych “Mmm Yeah” nagrana z raperem Pitbullem. Austin tym razem prezentuje zupełnie nowy utwór, który zapowiada nadchodzący krążek!

Piosenka “Dancing With Nobody” to już trzecia zapowiedź amerykańskiego wokalisty Austina Mahone’a z jego zapowiadanego albumu. Utwór miał swoją premierę 19 czerwca wraz z teledyskiem. Klip został wyreżyserowany przez Trenta Barboza. Do tej pory fani mogli usłyszeć utwory “Why Don’t We” oraz “Anxious”. Na ten moment nie są jeszcze znane szczegóły nadchodzącego krążka.

Przypomnijmy, że Austin Mahone ma na swoim koncie szereg EP-ek oraz debiutancki album “Dirty Work” wydany w 2017 roku z myślą o rynku japońskim. Rok temu artysta zaprezentował EP-kę “Oxygen”, a obecnie przygotowuje się do premiery studyjnego krążka. Teledysk do utworu “Dancing With Nobody” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowy utwór Austina?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus