Alec Benjamin zagra koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Amerykański młody artysta powraca do Polski! Po wyprzedanym koncercie w lutym tego roku, muzyk ponownie zagra koncert dla polskiej publiczności promując swój album “Narrated for You”. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert Aleca Benjamina?

Alec Benjamin sam siebie określa jako narratora swojej muzyki. Swoje inspiracje czerpie z Eminema i Paula Simona. Osiemnastoletni wtedy wokalistka podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye’a Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie. W 2017 roku Alec nagrał viralowy przebój “I Built A Friend”, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów i dała mu rozpoznawalność.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W tamtym roku w życiu Aleca pojawił się nowy rozdział, który otworzył singlem “Let Me Down Slowly” zapowiadający późniejsze wydanie albumu “Narrated for You”.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Alec Benjamin już wkrótce wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej “Caught in the Middle World Tour”! Koncert będzie mieć miejsce 23 listopada w warszawskiej Drukarni. Wejściówki na koncert nabędziecie na stronach: eBilet.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl i w sklepach sieci Empik oraz Media Markt. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia:
Alec Benjamin: 23.11.2019 Waraszawa, Drukarnia

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus