Utwór Vengaboys sprzed 20 lat jest numerem jeden w Austrii z powodu politycznego skandalu!

Pamiętacie duńską grupę Vengaboys? Na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku byli wylęgarnią prawdziwych europejskich hitów. Kto z nas nie bawił się na szkolnych dyskotekach do “We Like To Party!”, “Boom, Boom, Boom, Boom!!”, czy “We’re Going To Ibiza”. To właśnie ten ostatni utwór wylądował obecnie w Austrii na pierwszym miejscu listy iTunes z powodu wielkiego politycznego skandalu.

Niemieckie media opublikowały w piątek nagrania wideo, na których wicekanclerz Austrii Heinz-Christian Strache oferuje państwowe kontrakty “inwestorce” z Rosji. W zamian oczekuje rosyjskiej pomocy w kampanii wyborczej w 2017 r. Wicekanclerz Strache oświadczył, że podaje się do dymisji. Nagrania ujawniły dziennik “Sueddeutsche Zeitung” i tygodnik “Der Spiegel” – to kilka godzin filmu wideo zarejestrowanego na hiszpańskiej Ibizie. Taśmy pochodzą z lipca 2017 r.  – podaje serwis natemat.pl.

Kilka tysięcy osób tańczyło w sobotę do tego utworu na wiedeńskim Heldenplatz, a w tym tygodniu popularny austriacki program satyryczny puścił hit Vengaboys na rozpoczęcie show. utwór szybko powędrował na pierwsze miejsce listy iTunes.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus