Tove Lo powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu “Glad He’s Gone”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo w ostatnim czasie się skupiła się na nagrywaniu nowego materiału muzycznego. Od premiery ostatniego albumu “Blue Lips” minęły prawie dwa lata, a od tego czasu Tove Lo usłyszeć mogliśmy głównie w piosenkach innych artystów. Jednak koniec czekania i Tove Lo już niedługo powróci z nowym albumem, a do sieci trafiła właśnie jego pierwsza zapowiedź!

Utwór “Glad He’s Gone” to pierwsza zapowiedź nadchodzącego czwartego albumu Tove Lo, którego zapowiadany tytuł to “Sunshine Kitty”. Nowy singiel szwedzkiej wokalistki trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 31 maja. Do piosenki zostało nagrane również specjalnie lyric video, które miało swoją premierę w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że ostatni krążek Tove Lo “Blue Lips” miał swoją premierę w 2017 roku i usłyszeć z niego mogliśmy takie utwory jak “Disco Tits”, “Bitches” czy “Cycles”. Nowego wydawnictwa Tove Lo spodziewać się możemy jeszcze w tym roku, a tymczasem prezentujemy Wam nowy singiel “Glad He’s Gone”.

Czekacie na nowy krążek Tove Lo?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus