Miley Cyrus: Ona naprawdę nadchodzi!

Od kilku dni w internecie wrze od domysłów fanów i najnowszych doniesień na temat nadchodzącego projektu Miley Cyrus, zatytułowanego sprytnie “She Is Coming”, który ma mieć swoją premierę już 30 maja!


Wokalistka jest już w Europie i powoli zmierza do Polski. Kilka dni temu zawitała do Londynu, a zanim zobaczymy ją w Warszawie na Orange Warsaw Festival, Miley zagra jeszcze na na Primaverze w Barcelonie.

Poznaliśmy już datę premiery mini-albumu, zobaczyliśmy też minimalistyczną okładkę projektu. Po sieci krąży także tracklista! Wygląda na to, że będzie on zawierał 6 utworów i gościnnie wystąpią na nim Swae Lee, RuPaul oraz Ghostface Killah. Trzy premierowe utwory artystka wykonała podczas występu BBC Radio 1’s Big Weekend – ich tytuły to: “Cattitude”, “Dream” oraz “Mother’s Daughter”.

Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla 103,5 KTU Miley ujawniła, że pracowała z Markiem Ronsonem przez rok i to on pomógł jej udoskonalić swoje brzmienie do idealnej fuzji popu i country, którą tak kocha i właśnie tego gatunku muzyki możemy się spodziewać. Zdradziła także Vanity Fair, że „Są tam elementy psychodeliczne, są elementy popu, są też nagrania w stylu hip-hop”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus