Kim Petras prezentuje kolejny nowy utwór! Posłuchaj kompozycji “Sweet Spot”

Niemiecka wokalistka i autorka tekstów Kim Petras swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez szerszą publikę za sprawą swojego utworu “I Don’t Want It At All”, który zdobył spory rozgłos w sieci, artystka kuje żelazo póki gorące. W ostatnich kilku tygodniach Kim zaprezentowała szereg nowych piosenek, a dziś do sieci trafiła kolejna!

Piosenka “Sweet Spot” to już kolejny premierowy utwór niemieckiej wokalistki Kim Petras, który trafił do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 13 maja tego roku. Po ostatnio wydanych piosenkach “Broken”, “Got My Number” i “Blow It All” wydawanych w odstępach tygodniowych przyszła pora na nową kompozycję, która zaburzyła ten rytm. Za produkcję tego numer odpowiadają Vaughn Oliver, Aaron Joseph i Dr. Luke. Warto również wspomnieć, iż wokalistka zapowiedziała dziś również europejską część jej nadchodzącej trasy koncertowej. Niestety (na ten moment?) nie znalazła się tam Polska.

Przypomnijmy, że Kim Petras ma na swoim koncie już szereg piosenek wydanych w ciągu ostatnich kilku lat oraz m.in. specjalną EP-kę z okazji Halloween. Poniżej prezentujemy Wam premierowy utwór “Sweet Spot” jak również resztę utworów wydanych w ostatnich tygodniach.

Który utwór podoba Wam się najbardziej?Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus