Katy Perry zapowiada tajemniczy projekt! Zobacz szczegóły “NRO”

Od premiery ostatniego albumu Katy Perry minęły praktycznie dwa lata, a w ostatnim czasie wokalistka skupiła się na nagrywaniu nowego materiału. Niedawno do sieci trafił utwór nagrany we współpracy z DJ-em i producentem Zeddem zatytułowany “365”, ale to nie koniec zapowiedzi, ponieważ wytwórnia wraz z Katy szykuje na dniach wielką premierę! Jesteście ciekawi?

W ostatnich dniach wytwórnia Katy Perry stworzyła specjalną stronę związaną z tajemniczym projektem dotyczącym wydarzenia związanego z amerykańską wokalistką. Fani mięli możliwość zapisać się na to specjalne wydarzenie i uzyskać szanse zostania wybranym do wzięcia udziału. Wydarzenie planowane jest na 29 maja, a dalsze szczegóły nie są na ten moment znane. Jedyne szczegóły znane do tej pory to grafika promująca wydarzenie oraz fragment tekstu, który poprzez wyróżnienie tworzy skrót “NRO”. Według plotek i doniesień jest to tytuł nadchodzącego singla zatytułowanego “Never Really Over”, za którego produkcję odpowiada Zedd i którego premiera ma się odbyć 31 maja. Wszystkie doniesienia należy jednak traktować jako niepotwierdzone i oczekiwać oficjalnych komunikatów!

“A place of traNquility and synchronicity,
A place to unite thRough our broken hearts,
Join us as we celebrate Our healing.”

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę w czerwcu 2017 roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak choćby “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit” czy “Swish Swish”. W ostatnim czasie wokalistka skupiła się na nagrywaniu nowego materiału i innych aktywnościach zawodowych. Możemy jednak się spodziewać, że już w ciągu najbliższego czasu poznamy informacje na temat nowej ery. Katy is coming!

Czekacie na nową muzykę od Katy Perry?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus