Dawid Podsiadło i gwiazdorska obsada w klipie do utworu “Trofea”

Dawid Podsiadło zaprezentował teledysk do nowego singla “Trofea”. Utwór pochodzi z diamentowej już płyty “Małomiasteczkowy”. W klipie wzięła udział plejada najznamienitszych polskich aktorów: Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna, Borys Szyc i Jerzy Stuhr.

W dniu swoich 26-tych urodzin, czyli 23 maja, Dawid Podsiadło ujawnił nowy teledysk z płyty „Małomiasteczkowy”. Producentem klipu jest Papaya Films, która zrealizowała teledysk w reżyserii Daniela Jaroszka, według pomysłu Dawida Podsiadło i Maćka Wocia, managera artysty.

To największa produkcja teledyskowa jaką zrealizowaliśmy do tej pory. Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji, tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe serce oddane by teledysk do “Trofeów” mógł powstać – mówi Dawid Podsiadło.

Poniżej klip do “Trofea”:

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus