Charli XCX, Diplo i Herve Pagez w teledysku do wspólnego utworu “Spicy”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i wciąż nagrywa materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 oraz nowych utworach artystka nie zwalnia tempa. W ostatnich dniach trafiła do sieci nowa piosenka, a teraz czas na kolejną!

Utwór “Spicy” to najnowszy singiel wydany przez producentów i DJ-ów Herve’a Pageza i Diplo wraz z udziałem wokalistki Charli XCX. Piosenka została nagrana na podstawie hitu żeńskiej grupy Spice Girls z 1996 roku, “Wannabe”. Do najnowszego singla został również nagrany futurystyczny teledysk nawiązujący do czasów lat 90. i 2000.

Przypomnijmy, że Charli XCX ma na swoim koncie dwa albumy studyjne oraz kilka innych wydawnictw. W ostatnich miesiącach wokalistka nagrała również kilka kolaboracji z innymi artystami, m.in. Troyem Sivanem (“1999”) czy Clean Bandit (“Playboy Style”). Natomiast producent i DJ Diplo w ostatnim czasie wziął udział w projekcie LSD, w którym razem z artystami Labrinthem i Sią wydali wspólnie krążek. Teledysk do premierowego utworu “Spicy” możecie obejrzeć poniżej.

Jak Wam się podoba ta wersja ponadczasowego hitu “Wannabe”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus