Andrzej Mrozek w odważnym teledysku do utworu “Międzysmak”

Tak odważnego klipu już dawno nie było! Andrzej Mrozek opublikował właśnie obraz do swojego najnowszego singla “Międzysmak”. Premierze teledysku towarzyszy premiera fizycznego wydania EP-ki w postaci kolekcjonerskiego Zina „To jest mój Międzysmak”. Wydawnictwo zawiera m.in. rozmowę, w której Andrzej rozwija tematy poruszane w teledysku, sesję zdjęciową autorstwa Jacka Kołodziejskiego, reportaż koncertowy Pawła Zanio oraz zdjęcia archiwalne.

 – Zależało nam na poruszeniu w teledysku tematu naszych pragnień, tego, co z nimi robimy, czy zostają w głowie, czy dążymy do ich realizacji, czy o nich mówimy. To byłoby piękne, gdyby nam mówiono na etapie dojrzewania, że seksualność jest płynna, zmienna, a przez to fascynująca. Myślę, że trudno jest zamknąć w sztywne ramy nasze pragnienia, myśli, emocje, ale my staramy się to robić – mówi o nowym teledysku Andrzej.

Andrzej Mrozek zadebiutował pod koniec ubiegłego roku EP-ką „Międzysmak” wyprodukowaną przez Duita (współpracującego m.in. z zespołem Tęskno, Dawidem Podsiadło, Sokołem), z której pochodzi  chociażby singiel „Kosmos”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus