5 Seconds Of Summer prezentują utwór “Easier”

Po sukcesie “Youngblood”, członkowie australijskiego zespołu nie zamierzają osiąść na laurach! W sieci pojawił się kolejny elektryzujący kawałek zatytułowany “Easier”, wraz z ciekawym, nieszablonowym teledyskiem.

Pierwsza informacja o nowym etapie w karierze 5SOS pojawiła się tydzień temu, kiedy do wybranych fanów przysłano plakaty promujące wówczas nadchodzący utwór. Niedługo potem członkowie zespołu zmienili wygląd swoich profili społecznościowych na tajemnicze symbole nawiązujące do ich najnowszego projektu. Ostatecznie singiel miał swoją premierę 23 maja i od razu towarzyszył mu klip. Producentami utworu są Andrew Watt, Louis Bell oraz Charlie Puth.

“Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak pewnie podczas premiery singla zapowiadającego nadchodzącą płytę jak przy „Easier”. Zarówno w warstwie dźwiękowej jak i wizualnej skorzystaliśmy z wiedzy, którą nabyliśmy przy poprzednim wydawnictwie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o samych sobie. Wierzę, że „Easier” to początek nowej, najlepszej ery w dotychczasowych dziejach 5SOS – opowiada Luke Hemmings, główny wokalista zespołu.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus