Smolik // Kev Fox w Stodole! Poznaj szczegóły

Już 10 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła wystąpi duet SMOLK//KEV FOX. Artyści promować będą materiał z najnowszej EP-ki “Queen of Hearts”. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage.

Na EP-kę składają się 4 utwory. Jest to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. 9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór “Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory “On The Quiet” i “All The Saints” oraz niespodzianka w postaci wersji utworu “Queen Of Hearts” z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie

Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Ostatnie bilety na koncert, który odbędzie się 10 kwietnia są jeszcze w sprzedaży!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus