P!nk prezentuje swój ósmy album! Posłuchaj krążka “Hurts 2B Human”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, w ostatnim czasie przygotowywała się do premiery nowego krążka “Hurts 2B Human”. Poza głównym singlem “Walk Me Home”, artystka zdążyła zaprezentować również kilka innych utworów. Dziś natomiast swoją premierę miało całe wydawnictwo!

Album “Hurts 2B Human” to już ósme wydawnictwo amerykańskiej wokalistki P!nk, które trafiło do sprzedaży cyfrowej i fizycznej 26 kwietnia 2019 roku nakładem wytwórni RCA Records. Z krążka przedpremierowo mogliśmy poznać m.in. takie utwory jak “Walk Me Home”, “Hustle” czy “Can We Pretend”. Album składa się z trzynastu utworów (plus dodatkowy utwór na edycji japońskiej), na których swoich wokali użyczyli m.in. tacy artyści jak KhalidWrabel, czy elektroniczna grupa Cash Cash.

Tracklista:

 1. Hustle
 2. (Hey Why) Miss You Sometime
 3. Walk Me Home
 4. My Attic
 5. 90 Days (feat. Wrabel)
 6. Hurts 2B Human (feat. Khalid)
 7. Can We Pretend (feat. Cash Cash)
 8. Courage
 9. Happy
 10. We Could Have It All
 11. Love Me Anyway (feat. Chris Stapleton)
 12. Circle Game
 13. The Last Song of Your Life
 14. More [utwór bonusowy na japońskiej edycji albumu]

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “Beautiful Trauma”, trafił do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “What About Us” czy tytułowe “Beautiful Trauma”. Wokalistka 1 marca rozpoczęła drugą część swojej trasy koncertowej, a na mapie koncertowej znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie. Najnowszego krążka “Hurts 2B Human” możecie posłuchać poniżej!

Jak Wam się podoba Wam się nowy album P!nk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus