P!nk opublikowała nowy singiel!

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, obecnie koncertuje i przygotowuje się do premiery nowego krążka “Hurts 2B Human”. Do sieci trafił jej najnowszy singiel!

Piosenka “Can We Pretend” to  trzecia zapowiedź nadchodzącego albumu amerykańskiej wokalistki P!nk. Krążek “Hurts 2B Human” będzie z kolei ósmym albumem w karierze artystki, a jego premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia nakładem wytwórni RCA Records. Pierwszym utworem zapowiadającym album była kompozycja “Walk Me Home”, natomiast niedawno do sieci trafiła  piosenka – “Hustle”. Kompozycja została napisana m.in. przez P!nk oraz Dana Reynoldsa (frontmana Imagine Dragons), który pomógł również nagrać chórki.

Już dzisiaj możecie z kolei posłuchać nowego singla “Can We Pretend”! Do współpracy przy utworze artystka zaprosiła amerykański zespół elektroniczno-taneczny Cash Cash, ponadto na potrzeby promocji do piosenki zostało zrealizowane lyric video, które możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, że na mapie koncertowej P!nk znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus