Nowa muzyka od Kylie Minogue już wkrótce? Wokalistka umieszcza tajemnicze odliczanie na swojej stronie internetowej!

Rok temu do sprzedaży trafił do sprzedaży album “Golden” autorstwa australijskiej wokalistki Kylie Minogue. Z wydawnictwa mogliśmy usłyszeć takie utwory jak choćby “Dancing”, “Stop Me From Falling” czy “Music’s Too Sad Without You”. Kylie określała ten album jako najbardziej osobisty w jej karierze, a sam krążek został przyjęty przez krytyków pozytywnie. W ostatnim czasie o twórczości Australijki doniesienia medialne trochę ucichły, ale nie na długo. Wokalistka prawdopodobnie zapowiada nową erę w swojej karierze!

Australijska wokalistka Kylie Minogue w swoich mediach społecznościowych zmieniła zdjęcie profilowe oraz zamieściła na stronie internetowej tajemnicze odliczanie, które zakończy się dokładnie w piątek 3 maja o godzinie 6 rano (naszego czasu). Nie wiadomo na ten moment, czy jest to zapowiedź nowego utworu, albumu lub jakiegoś projektu pobocznego wokalistki. W tym momencie musimy się uzbroić w cierpliwość!

Warto również wspomnieć, iż Kylie ma na swoim koncie już czternaście (!) albumów, a spośród jej największych hitów można wyróżnić takie perełki jak choćby ponadczasowe “The Loco-Motion”, “Can’t Get You Out of My Head” czy “In Your Eyes”. Ostatni krążek “Golden” nagrany był w stylu country popu i był całkiem dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych.

W jakim stylu będzie kolejny album Kylie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus