MARINA prezentuje poruszający teledysk do utworu “To Be Human”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), przygotowuje się obecnie do premiery swojego nowego krążka “LOVE + FEAR”. Kilka dni temu wokalistka zaprezentowała pierwszą część “LOVE”, a dziś do sieci trafił również teledysk do jednego z utworów z tej części!

Piosenka “To Be Human” to jedna z kompozycji znajdujących się na nadchodzącym albumie “LOVE + FEAR”, który trafi do sprzedaży cyfrowej i fizycznej już 26 kwietnia nakładem wytwórni Atlantic Records. Utwór znajduje się na części “LOVE” wraz z takimi kompozycjami jak wcześniej wydane “Baby”“Handmade Heaven”“Superstar” oraz “Orange Trees”. Teledysk do piosenki “To Be Human” miał swoją premierę 8 kwietnia w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Mariny. Artystka podzieliła się również przemyśleniami na temat samego utworu przy okazji premiery klipu:

To Be Human to dla mnie prawdopodobnie najważniejsza piosenka na tym wydawnictwie, bo tematycznie podsumowuje moje przemyślenia z ostatnich trzech lat. […] Kiedy pisałam ten utwór, chciałam stworzyć obraz człowieczeństwa, ponieważ w naszym politycznym klimacie wpaja nam się ciągle postrzeganie innych ludzi jako “innych”. Jeżeli pochodzisz z innej kultury, jesteś postrzegany jako potencjalne zagrożenie i naprawdę nienawidzę tego. Ubolewam nad tym, że tak postrzegane jest człowieczeństwo. Dlatego też napisałam tę piosenkę w oparciu o to i jest to główny temat mojego krążka.

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “FROOT” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”“Primadonna”“FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”. Teledysk do utworu “To Be Human” z nadchodzącego albumu “LOVE + FEAR” prezentujemy Wam poniżej.

Co sądzicie o tym teledysku?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus