MARINA prezentuje pierwszą część albumu “LOVE + FEAR”! Posłuchaj miłosnych utworów z części “LOVE”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne. Fani Mariny długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale już niedługo wokalistka powróci z nowym albumem “LOVE + FEAR”. Tymczasem do sieci trafiła pierwsza część tego wydawnictwa!

Wydawnictwo “LOVE” to pierwsza część albumu walijskiej artystki Mariny Diamandis zatytułowana “LOVE + FEAR”, która trafi do sprzedaży już 26 kwietnia nakładem wytwórni Atlantic Records. Tymczasem do sieci trafiła właśnie pierwsza część tego krążka, na której znajdziemy m.in. wcześniej wydane utwory “Baby”, “Handmade Heaven”, “Superstar” oraz “Orange Trees”.

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “FROOT” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”“Primadonna”“FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”. Pierwszej części albumu “LOVE + FEAR” możecie posłuchać poniżej!

Jak Wam się podoba pierwsza część albumu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus