Madonna jako Madame X [WIDEO]

Madonna już od jakiegoś czasu informuje swoich fanów o pracach nad tajemniczym projektem “Madame X”. Z informacji zamieszczonych w sieci wynika, że jest to nowe alter-ego wokalistki, a także tytuł jej nowego albumu, który światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku.

“Madame X jest tajnym agentem, podróżującym dookoła świata. Zmieniającym tożsamość. Walczącym o wolność. Niosącym światło do ciemnych zakamarków. Jest instruktorką cha-chy, profesorem, głową państwa, gosposią, jeźdźcem, nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą, prostytutką” – pisze Madonna na swoich profilach w serwisach społecznościowych.

W sieci pojawiło się także wideo zatytułowane “Welcome to the World of Madame X”. Pierwszą zapowiedź nowego krążka usłyszymy najprawdopodobniej podczas konkursu Eurowizji, którego Madonna będzie gościem.

Dyskografię gwiazdy zamyka wydany w 2015 roku krążek “Rebel Heart”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus