Wiele twarzy Ramony Rey w teledysku do “Dopiero”

Niespełna dwa lata po wydaniu płyty Ramona Rey 4, entuzjastycznie przyjętej  przez fanów i krytykę,  przyszedł czas na ostatni singiel zamykający historię tego albumu. Singiel „Dopiero” został nagrany , od nowa, ”na setkę”, w składzie na głos i pianino. Surowe brzmienie jest dużym zaskoczeniem dla fanów artystki kojarzonej od zawsze z muzyka elektroniczną.  

„Zdecydowaliśmy się na singiel w takiej wersji by pokazać długą i krętą drogę jaką przeszliśmy w czasie tworzenia tego albumu oraz później, w czasie dzielenia się nim z publicznością. Każdy kolejny koncert był odrębną historią i okazją do szukania nowych połączeń brzmień elektronicznych z naturalnymi. Teraz chcemy by wybrzmiały tylko emocje”  – mówi Ramona.

Teledysk opowiada historię wielu kobiet (m.in. prostytutka, panna młoda, matka), które poznajemy w trudnych ale być może przełomowych momentach ich życia. To opowieść o wielkich planach i nieuniknionych porażkach. Skłania ku refleksji, przypomina o powstrzymaniu się od oceny drugiego człowieka oraz naszej bezbronności wobec zawirowań losu.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus