PREMIERA: Hozier “Wasteland, Baby!”

Po prawie pięciu latach od debiutanckiego krążka, irlandzki wokalista Andrew Hozier-Byrne, który znany jest szerszej publiczności jako Hozier zaprezentował swój nowy albym “Wasteland, Baby!”.

Autor megahitu “Take Me To Church” czy “Someone New” we wrześniu ubiegłego roku wydał mini album zatytułowany “Nina Cried Power” dając swoim fanom jednocześnie znak, że cały czas pracuje nad nową muzyką.  Wkrótce potem pojawił się singiel “Movement” zapowiadający nowy długogrający krążek artysty. Singlami, które dodatkowo promowały wydawnictwo były “Almost (Sweet Music)” i Dinner & Diatribes. Już pod koniec sierpnia Hozier rusza w trasa koncertową, rozpoczynając od występów w Europie. W Polsce artystę będzie można  zobaczyć we wrześniu na wyprzedanym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

Przypominamy, że singiel “Take Me To Church” wygrał m. in. nagrodę BBC Music Awards w kategorii piosenka 2015 roku, czy Billborad Music Awards w kategorii najlepsza rockowa piosenka, a jego debiutancki album rozszedł się w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy.

Album “Wasteland, Baby!” jest dostępny do odsłuchu poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus