P!nk w teledysku do piosenki “Walk Me Home”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, zaprezentowała światu w 2017 roku album “Beautiful Trauma”. Obecnie artystka koncertuje i przygotowuje się do premiery nowego krążka. Ostatnio do sieci trafił najnowszy singiel P!nk, a dziś swoją premierę miał również teledysk!

Piosenka “Walk Me Home” to pierwszy singiel P!nk zapowiadający nadchodzący album “Hurts 2B Human”, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku. W dniu dzisiejszym do sieci trafił również teledysk promujący najnowszy utwór, a za jego reżyserię odpowiada Michael Gracey. Wokalistka 1 marca rozpoczęła drugą część swojej trasy koncertowej, a na mapie koncertowej znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “Beautiful Trauma”, trafił do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “What About Us” czy tytułowe “Beautiful Trauma”. Teledysk do utworu “Walk Me Home” możecie obejrzeć poniżej!

Jak Wam się podoba nowy teledysk P!nk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus