P!nk prezentuje nowy utwór i wszystkie szczegóły dotyczące albumu! Posłuchaj piosenki “Hustle”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, obecnie koncertuje i przygotowuje się do premiery nowego krążka “Hurts 2B Human”. Ostatnio do sieci trafił najnowszy singiel P!nk oraz teledysk, a teraz pora na kolejny utwór i szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa!

Piosenka “Hustle” jest drugą zapowiedzią nadchodzącego albumu amerykańskiej wokalistki P!nk. Krążek “Hurts 2B Human” będzie ósmym albumem w karierze artystki, a jego premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia nakładem wytwórni RCA Records. Pierwszym utworem zapowiadającym album była kompozycja “Walk Me Home”, a w dniu wczorajszym do sieci trafiła nowa piosenka – “Hustle”. Kompozycja została napisana m.in. przez P!nk oraz Dana Reynoldsa (frontmana Imagine Dragons), który pomógł również nagrać chórki.

Tego samego dnia P!nk ujawniła również szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu oraz datę premiery. Krążek “Hurts 2B Human” będzie się składać z trzynastu utworów (plus dodatkowy utwór na edycji japońskiej), na których swoich wokali użyczyli m.in. tacy artyści jak Khalid, Wrabel, czy elektroniczna grupa Cash Cash.

P!nk / RCA Records

Tracklista:

  1. Hustle
  2. (Hey Why) Miss You Sometime
  3. Walk Me Home
  4. My Attic
  5. 90 Days (feat. Wrabel)
  6. Hurts 2B Human (feat. Khalid)
  7. Can We Pretend (feat. Cash Cash)
  8. Courage
  9. Happy
  10. We Could Have It All
  11. Love Me Anyway (feat. Chris Stapleton)
  12. Circle Game
  13. The Last Song of Your Life
  14. More [utwór bonusowy na japońskiej edycji albumu]

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “Beautiful Trauma”, trafił do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “What About Us” czy tytułowe “Beautiful Trauma”. Wokalistka 1 marca rozpoczęła drugą część swojej trasy koncertowej, a na mapie koncertowej znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie. Premierowego utworu “Hustle” możecie posłuchać poniżej!

Czekacie na nowy krążek P!nk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus