Panic! at the Disco w teledysku do utworu “Dancing’s Not a Crime”!

Panic! at the Disco, czyli amerykański zespół pod nazwą którego występuje aktualnie jedynie jego frontman, Brendon Urie, kontynuuje promocje swojego najnowszego albumu “Pray for the Wicked”. Wokalista obecnie jest w trakcie swojej światowej trasy koncertowej promującej wydawnictwo. Pomimo koncertów, do sieci trafił kolejny teledysk, tym razem koncertowy!

Piosenka “Dancing’s Not a Crime” to kolejny singiel amerykańskiego zespołu Panic! at the Disco, z najnowszego albumu “Pray for the Wicked”. Wydawnictwo jak dotąd promowały takie utwory jak “Say Amen (Saturday Night)”, “High Hopes” czy “Hey Look Ma, I Made It”. Teledysk do piosenki “Dancing’s Not a Crime” miał swoją premierę 18 marca w serwisie YouTube, a za jego reżyserię odpowiedzialny jest Brandon Dermer. Warto również wspomnieć, że operatorem filmowym jest Wojciech Kielar, który już wcześniej współpracował z Brendonem choćby przy klipie do piosenki “Hey Look Ma, I Made It”.

Przypomnijmy, że poprzedni krążek Panic! at the Disco zatytułowany “Death of a Bachelor” został wydany jeszcze w 2016 roku, który promowały m.in. takie utwory jak “Hallelujah”“Victorious” czy “LA Devotee”. Teledysk do najnowszego singla “Dancing’s Not a Crime” możecie obejrzeć poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus