Nowi artyści dołączają do składu tegorocznego Orange Warsaw Festival!

Skład tegorocznego festiwalu Orange Warsaw Festival poszerza się! Do grona gwiazd, które już niedługo wystąpią w Warszawie dołączają kolejni artyści. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów, a do grona gwiazd dołączyli właśnie raper Quebonafide oraz rockowy zespół The Raconteurs!

Quebonafide

Niekonwencjonalny i eksperymentalny raper z Ciechanowa ze świeżym spojrzeniem na rap dołącza do załogi Orange Warsaw Festival 2019. Ma na swoim koncie kilka albumów, w tym debiutancki krążek “Ezoteryka”, który kilka miesięcy po premierze pokrył się platyną. Dużą popularność w ostatnim czasie przyniósł raperowi również duet Taconafide z Taco Hemingwayem oraz ich wspólne dzieło “Soma 0,5 mg”, które pokryło się potrójną platyną i wygenerowało kilka hitów. Projekt został zwieńczony trasą koncertową obejmującą 7 największych miast Polski!

The Raconteurs

Rockowy zespół The Raconteurs ma na swoim koncie dwa albumy, a po blisko dziesięcioletniej przerwie już niedługo zaprezentuje nowy krążek! Formacja ma na swoim koncie takie hity jak “Steady As She Goes” czy “Hands”, a w 2018 roku powróciła z dwoma nowymi utworami “”Sunday Driver” i “Now That You’re Gone” zwiastującymi trzeci album. Na wznowienie działalności słuchacze musieli trochę poczekać, ale najnowsza muzyka zespołu pokazuje, że warto było tyle czekać!

 

Bilety na ORANGE WARSAW FESTIVAL 2019 możecie kupować na stronach: ALTERSKLEP,  eBilet  oraz w punktach sprzedaży.
Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna, a
klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki.

Zapraszamy!
31.05-01.06.2019

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus