Nowa płyta Sarsy “Zakryj” już w maju! Co na niej znajdziemy?

“Zakryj” to tytuł trzeciej płyty Sarsy. Krążek ukaże się 24 maja 2019 roku i chociaż dziś trafił do przedsprzedaży, okładkę wydawnictwa poznamy dopiero 20 kwietnia. Na “Zakryj” znajdziemy dziesięć kompozycji.

Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach, czy znakach dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m. in. obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Chcąc zwrócić uwagę na różne warstwy muzyki stworzyłam artystyczne video do utworu “Zakryj”, do którego zaprosiłam Iwonę Cichosz, która jako osoba niesłysząca pomaga mi zrozumieć w jaki sposób głusi mogą słyszeć i czuć muzykę – mówi Sarsa o nowym albumie.

Nad albumem Sarsa pracowała w swoim studio w Gdyni. Album zawiera zarówno nostalgiczne utwory balladowe jak również bardziej “upbeatowe” kompozycje. Nie zabraknie również utworu “Nienaiwne”, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat.

Album promują single “Zakryj” oraz “Carmen”. Możecie go zamówić w przedsprzedaży na stronach Empiku.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus