Muzyczny pojedynek The Chainsmokers i 5 Seconds of Summer! Zobacz teledysk do utworu “Who Do You Love”

W ostatnim czasie duet The Chainsmokers zaprezentował światu szereg nowych utworów zebranych w wydawnictwo “Sick Boy”. Fani z pewnością nie mogą narzekać, bo pomimo niedawno wydanego albumu, grupa podzieliła się piosenką “Who Do You Love” nagraną z zespołem 5 Seconds of Summer. Dzisiaj natomiast do sieci trafił teledysk ich wspólnego dzieła!

Piosenka “Who Do You Love” to wspólny singiel duetu The Chainsmokers i grupy 5 Seconds of Summer, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 7 lutego tego roku. Utwór jest prawdopodobnie pierwszą zapowiedzią następcy krążka “Sick Boy” The Chainsmokers lub znajdzie się na jego reedycji. Teledysk, w którym zobaczymy muzyczny pojedynek obydwu grup, miał swoją premierę 25 marca, a za jego reżyserię odpowiada Frank Borin.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany w grudniu album “Sick Boy”, na którym znalazły się m.in. takie utwory jak tytułowe “Sick Boy”,  “Everybody Hates Me” czy “Side Effects”. Teledysk do piosenki “Who Do You Love” możecie obejrzeć poniżej.

Komu kibicujecie w tym pojedynku?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus