MARINA prezentuje kolejny utwór z albumu! Zobacz teledysk do piosenki “Orange Trees”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne. Fani Mariny długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale już niedługo wokalistka powróci z nowym albumem. Tymczasem do sieci trafiła kolejna zapowiedź krążka wraz z teledyskiem!

Piosenka “Orange Trees” to kolejna zapowiedź nadchodzącego krążka walijskiej artystki MARINY. Album “LOVE + FEAR” trafi do sprzedaży już 26 kwietnia, a do tej pory promowały go takie utwory jak “Baby”, “Handmade Heaven” oraz “Superstar”. Dzisiaj natomiast Marina zaprezentowała kolejną piosenkę “Orange Trees” wraz z towarzyszącym jej teledyskiem nagranym w Meksyku, który wyreżyserowała Sophie Muller.

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “Froot” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”“Primadonna”“FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”. Teledysk do premierowej kompozycji “Orange Trees” możecie obejrzeć poniżej!

Czekacie na nowy album Mariny?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus