LSD z nowym singlem zapowiadają album!

Jakiś czas temu w muzycznym świecie troje artystów połączyło siły i stworzyło specjalne trio nazwane LSD (od pierwszych liter pseudonimów scenicznych ich członków), w którego skład wchodzą australijska wokalistka Sia we współpracy z wokalistą i producentem Labrinthem oraz DJ-em i producentem Diplo. Mają oni już na swoim koncie kilka wspólnych numerów, a już teraz zapowiadają wspólny album oraz prezentują nowy singiel!

Dotychczasowo efekty współpracy muzyków mogliśmy usłyszeć w debiutanckim singlu  “Genius”, wpadającym w ucho  “Audio”, klimatycznym “Mountains” czy marzycielskim “Thunderclouds”, do którego teledysk przekroczył już 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Wczoraj do sieci trafił ich najnowszy singiel “No New Friends”, a wraz z nim ruszyła przedsprzedaż albumu! Krążek zatytułowany jest “Labrinth, Sia & Diplo Present… LSD” i pojawi się za niecały miesiąc, już 12 kwietnia!

Tracklistka i okładka albumu przedstawiają się następująco:

  1. Welcome to the Wonderful World Of
  2. Angel In Your Eyes
  3. Genius
  4. Audio
  5. Thunderclouds
  6. Mountains
  7. No New Friends
  8. Heaven Can Wait
  9. It’s Time
  10. Genius, ft. Lil Wayne

Warto również wspomnieć, że artyści współpracowali już wcześniej ze sobą w różnych konfiguracjach, m.in. przy utworze “To Be Human” (Sia oraz Labrinth) czy “Elastic Heart” (Sia oraz Diplo).

Czekacie na ich wspólny album?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus